STOŁY/ŁÓŻKA DO MASAŻU

W naszej, szerokiej ofercie znajdują się profesjonalne stoły do masażu, zaprojektowane i wykonane przez renomowanych producentów.
Oferujemy zarówno składane stoły przenośnie, cechujące się lekkością, funkcjonalnością oraz wytrzymałością, jak również urządzenia stacjonarne (tzw. łóżko do masażu), polecane zwłaszcza do profesjonalnych salonów masażu i ośrodków SPA.

 

Stół do masażu

 

Stół do masażu to obowiązkowe wyposażenie każdego masażysty! Umożliwia wykonującemu masaż, zachowanie odpowiedniej pozycji, zapewniając tym samym komfort pracy, a dzięki ergonomicznemu kształtowi jest wygodny i bezpieczny dla użytkownika.

Nie czekaj! Jeszcze dziś zobacz naszą ofertę!

 

W naszej, szerokiej ofercie znajdują się profesjonalne stoły do masażu, zaprojektowane i wykonane przez renomowanych producentów.

Oferujemy zarówno składane stoły przenośnie, cechujące się lekkością, funkcjonalnością oraz wytrzymałością, jak również urządzenia stacjonarne (tzw. łóżko do masażu), polecane zwłaszcza do profesjonalnych salonów masażu i SPA.

Nasze stoły do masażu umożliwiają wykonującemu masaż, zachowanie odpowiedniej pozycji, zapewniając tym samym komfort pracy, a dzięki ergonomicznemu kształtowi są wygodne i bezpieczne dla użytkownika.

Filtruj wg:
Producent:
Cena od:
do:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 następne