PODUSZKA MASUJĄCA Maxiwell III Casada
PODUSZKA MASUJĄCA Maxiwell III Casada
PODUSZKA MASUJĄCA Maxiwell III Casada
Producent: CASADA POLSKA
Nasz sklep obsługuje sprzedaż ratalną.
Aby kupować na raty sfinalizuj swój koszyk i wybierz opcję Płatności na raty.
Raty

PODUSZKA MASUJĄCA Maxiwell III Casada

Numer katalogowy: 1581

Cena:

2 570 zł

Transport GRATIS!

Jak to działa?

2 x 15 min (maks 2 x 30 min) masażu dziennie (rano i wieczorem) zapewni elastyczność i sprawność mięśniom gwarantując ochronę przed wadami kręgosłupa i bólem mięśni często występującym przy schorzeniach kręgosłupa. Shiatsu to technika znana setki lat i jest obecnie najlepiej zalecaną techniką masażu. Jest bardzo złożona i pomaga leczyć wiele schorzeń ciała i ducha. Regularne i prawidłowo wykonywane masaże poprawiają krążenie, likwidują napięcie mięśni karku i barków, a także wzmacniają cały układ mięśni grzbietu. Posiada terapię Jade, która to poprawia krążenie, łagodzi stresy będąc nieocenionym panaceum dla wszystkich cierpiących na bóle pleców, bóle lędźwi, i inne choroby.

Dodatkowo promieniowanie podczerwone i ciepło podczas masażu wpływają kojąco na pozostałe dolegliwości. Masaż pomaga przywrócić prawidłową funkcję połączeń nerwowych, poprawiając jednocześnie przemianę materii. Ponadto poprawia ogólne samopoczucie i łagodzi stres. Jest to bardzo duża ochrona dla osób z trybem siedzącym, problemami z kręgosłupem i mięśniami w okolicach barków, lędźwi oraz pośladków.

Zapytaj o dostępność

OPIS PRODUKTU:
Poduszka masująca Maxiwell III posiada prawdziwe jadeitowe głowice, które sprawiają, że masaż poduszką nigdy nie był tak skuteczny! Dodatkowo siły nefrytu wzmacniane są promieniowaniem podczerwonym dodatkowo rozgrzewającym organizm! Głowice masujące rozluźniają mięśnie, pobudzają krążenie krwi i limfy, pomagają w detoksykacji organizmu, użytkownik odczuwa w tym czasie głęboki relaks i odprężenie.

Dane techniczne:

  • Wymiary: 45,5x 32,5 x 12,5 cm
  • Waga netto: 3,5 kg
  • Zasilanie: AC 240V 50-60Hz, DC: 12 V 2500 mA
  • Moc poduszki: 30 W
  • Kolorystyka: czarne z czerwienią lub kremowe z czerwienią
  • Auto czas masażu: 15 minut - ręczny do 30 min.
  • Certyfikaty: CE, PCT, CC
  • Gwarancja : 10 lat //serwis Casada Polska
  • Pilot: wszystkie funkcje / ręczny na kablu 0,9 m

Opinie o produkcie (0)

Do tego produktu nie dodano jeszcze opinii, Twoja może być pierwsza!
Aby dodać własną opinię należy się zalogować